Karneval pre deti

Čo môže byť veselšie než farský karneval?  Pravdepodobne len deti, ktoré sa naň vo veselých maskách prišli v nedeľu 7. februára 2016 pozrieť do Katolíckeho domu.

karneval1187
Hopsavá hudba, farebné balóniky, lietajúce nad hlavami princezien a víl, kovbojov a pirátov, kňazov a sestier, lienok a šaška, ktorý celý karneval uvádzal… Na parkete sa do rytmu hudby jašili desiatky pestrých masiek, ktoré si prišli v nedeľné popoludnie zatancovať, zasúťažiť či dačo vyhrať v tombole.
Nechýbali ukazovačky, ktoré nás naučil šaško spolu so svojimi pomocníčkami Pipi Dlhými Pančuchami, ba ani vyhlásenie tých naj-masiek. Cenu získala najmladšia účastníčka karnevalu – malá žirafka, najzaujímavejšia dievčenská maska – dievčinka schovaná v obrovskom perníkovom domčeku, najzaujímavejšia chlapčenská maska – zelený vodník s vlasmi pripomínajúcimi vodné riasy, i najpočetnejšia maska, ktorú získala rodina z filmu Mimoni.
Teší nás, že i tento rok sa podarilo tradíciu farského karnevalu udržať a potešiť tak tých, pre ktorých tu ako saleziánska rodina sme.
Petra Babulíková
karneval1208karneval1191karneval1247karneval1241karneval1287karneval1285