Tri roky, ktoré stáli za to!

So záverom školského roka prišiel aj posledný animovaný piatkový večer. Tento mal prívlastok The best of 2015-18. Prišli sme sa zabaviť, porozprávať sa, zaspievať si aj popočúvať, zatancovať, zahrať sa, byť spolu, ale tiež pri dobrom drinku, či hotdogu pospomínať.

Piatkové animované večery sme pre vás všetkých v tomto zložení ťahali spolu tri roky. Za tento čas sme si prešli svojím vývojom: slávou aj krízami, pekným aj ťažkým, školou aj maturitou, neskôr semestrami aj skúškovými obdobiami a postupne aj zamestnaním. Stálo nás to napríklad odriekaním si nedeľného spánku (lebo prípravné stretká boli v nedele ráno), minuli sme haldy všakovakého materiálu, testovali sme naše mozgové kapacity, mali sme kopec nápadov, ktoré sme zrealizovali, ale aj také, ktoré zostali len na úrovni snov… Ale stálo to za to.

Niekedy sme sa pohádali, ale zažili sme viac pekného. Naše stretnutia mali nielen pracovný charakter, ale aj tvorivý, duchovný a taký normálny priateľský. Vždy nás tešilo, keď sa niečo podarilo. A určite nás príprava piatkových večerov posúvala ďalej. Teraz však vidíme, že naša 5-ka nebude môcť ďalej pokračovať a veríme, že od septembra sa animovaných piatkových večerov chytia noví mladí. Za všetko patrí ľuďom, ktorí nás podporovali a ktorí chodili na naše piatky, veľké ĎAKUJEME.
S vedomím, že to stálo za to, vaši

A+N+K+J+BKliknite a zaspomínajte si na spoločné zážitky počas týchto troch rokov: