Po ročnej prestávke sa opäť silvestrovalo

Oslavy Silvestra v Katolíckom dome majú v Dubnici nad Váhom už niekoľkoročnú tradíciu. Po minuloročnej pauze sa organizácie toho tohtoročného chytili animátori.

 

Pod záštitou Petra Maguru, SDB, podľa ktorého slov sa večer niesol v duchu radosti a rodinnosti, sa do dvojtýždňových príprav pustilo desať animátorov. Tí pre približne 120 zúčastnených pripravili rôzne scénky i zábavné slovo, no nechýbali ani hudba, tance, tombola a rozhovory pri stole.

Silvester1

 

To, ako vníma oslavy Silvestra v Katolíckom dome, prezradil jeden z účastníkov Lukáš: „Rodinný Silvester v kaťáku mal vždy svoje čaro. Zažil som už mnoho spôsobov trávenia posledného dňa v roku, no tento je predsa len špecifický. Na jednom mieste sa stretnú ľudia takmer všetkých vekových kategórií. Som veľmi rád, že po prerušení tejto tradície z minulého roka sa opäť našli ochotní ľudia, ktorí sa podujali na prípravu.“

Silvester2

Pred polnocou mali účastníci možnosť presunúť na do kostola na krátku adoráciu, po ktorej sa pokračovalo v zábave do štvrtej hodiny nadránom.

 

Mária Badačová