Oznamy na 33. nedeľu v Cezročnom období – 19. november 2023

Liturgický kalendár:
V utorok je spomienka Obetovanie preblahoslavenej Panny Márie.
V stredu je spomienka sv. Cecílie, panny a mučenice.
V piatok je spomienka sv. Ondreja Dung-Laka, kňaza, a spoločníkov, mučeníkov.
Budúca nedeľa je 34. nedeľa v Cezročnom období – Nášho Pána Ježiša Krista, Kráľa neba i zeme.

  1. V utorok bude stretnutie lektorov v Kostole sv. Jána Bosca po večernej sv. omši a v stredu v Kostole sv. Jakuba po večernej sv. omši. Chceme urobiť krok aj vo formácii lektorov aj doladiť rozpis čítaní.
  2. Vo štvrtok začínajú duchovné cvičenia. Odchádza sa od Katolíckeho domu vo štvrtok o 17.00 hod. Viac informácií dostanú účastníci mailom.
  3. V piatok po mládežníckej sv. omši bude Kaťák pre rodiny.
  4. V sobotu o 19.30 hod. v Kostole sv. Jakuba bude Večer chvál.
  5. Môžete sa zapojiť do zbierky bicyklov pre Afriku, ktorú organizujú saleziáni spolupracovníci. Viac informácií o časoch a zberných miestach nájdete na plagáte.
  6. Slobodní mladí ľudia, ktorí vo viere hľadajú svojho životného partnera sa môžu zapojiť do KatRande – zoznamovacieho večera, ktorý bude v Žiline. Viac informácií je na plagáte.
  7. Dávame do vašej pozornosti zaujímavú výchovnú ponuku pod záštitou našej farnosti pre rodičov nielen dospievajúcich, ale aj menších detí s názvom: Kurz dospievanie. Organizuje ho Akadémia rodiny z Bratislavy v spolupráci s rodičmi našej farnosti. Je určený hlavne pre rodičov detí od 11 do 16 rokov, ale aj mladších detí. Cieľom je hľadanie vhodných prístupov na udržanie pevného vzťahu so svojimi deťmi v tomto období. Kurz by sa konal v Dubnici nad Váhom s minimálnou kapacitou 10 párov. Ide o 5 veľkých stretnutí raz za mesiac a 5 menších v skupinách raz za mesiac od decembra do mája. Kto má záujem, je potrebné sa prihlásiť do piatka 24. novembra. Viac informácií nájdete na plagáte.