saldub.sk sa chce zapojiť do Online oratka

Na Slovensku sa saleziáni spolu so sestrami FMA už dlhší čas zamýšľajú nad tým ako osloviť mladých ľudí aj v digitálnom svete. Keby každý užívateľ, ktorý je nejakým spôsobom prítomný na sociálnej sieti bol členom jedného kontinentu, ocitli by sme sa odrazu na najľudnatejšom kontinente sveta. Dlhšie sa uvažovalo čo by tam malo byť a zrazu situácia, ktorá sa kvôli šíriacej sa epidémii a zatvoreným našim strediskám odrazu akosi spontánne spustila tento projekt. V rámci projektu chceme ponúkať obsahy pre povzbudenie duše a náplň bežného dňa. V pláne máme robiť aj nejaké priame (online) vstupy, prenosy. Niektoré sa už robia. Naším príspevkom z Dubnice by sme chceli tiež obohacovať túto platformu. Na to, aby to bolo technicky možné potrebujeme mať na našom už existujúcom kanáli aspoň 1000 odberateľov. To je podmienkou, pre umožnenie livestream cez Youtube kanály. Včera bolo odberateľov necelá stovka a dnes (15.3.2020), deň po spustení kampane je nás už vyše tristo. Preto vám, čitateľom tohto strediskového odporúčame stať sa odberateľom nášho videokanálu.

Postup ako sa stať odberateľom je jednoduchý:

1, byť prihlásený na Gmail, alebo v službe Youtube sa prihlásiť svojim Gmailovým kontom.

2, prejsť na Youtube

3, nájsť si vo vyhľadávači náš kanál: Saleziánske stredisko Dubnica nad Váhom, aleo rovno kliknúť sem https://www.youtube.com/results?search_query=salezianske+stredisko+Dubnica

4, kliknúť na Odoberať

5, to je všetko

Na tento kanál chceme a už aj nahrávame videá z našich akcií. Ak  by ste o niekom vedeli, kto by mohol rovnako zdieľať náš odber, budeme vám vďační.

S pozdravom veľa zdravia a trpezlivosti váš mediálny tím saldub.sk