Oznamy na 34. nedeľu cez rok – 26. november 2017

Liturgický kalendár:
Vo štvrtok je sviatok sv. Ondreja, apoštola.
V piatok je prvý piatok v mesiaci. Spovedáme ako obvykle. V sobotu je prvá sobota, Fatimský ruženec bude po rannej sv. omši, ktorá bude o hodinu neskôr, teda o 7.30 hod.
Budúca nedeľa je prvá adventná.

1. Dnes bude Korunka Božieho milosrdenstva o 15.00 hod. a po nej príhovor sestry Clarety Fečovej. Stretnutie bude zároveň ukončením základnej štvorročnej formácie v rámci združenia Faustínum.
2. Pozývame manželov na stretnutie rodín, ktoré bude 10. decembra o 16.00 hod. v Katolíckom dome. Stretnutie je v rámci prípravy na svetové stretnutie rodín v Írsku v auguste 2018.
3. Sestry saleziánky pozývajú na výrobu a požehnanie adventných vencov v sobotu 2.12. od 15.00 hod. v oratku Laura. Vlastný materiál je vítaný.
4. Deti, ktoré chcú sviatočný zošit na ďalšie obdobie, môžu si ho vyzdvihnúť na budúcu nedeľu v sakristii.
5. Požehnanie koledníkov Dobrej noviny bude tretiu adventnú nedeľu 17. decembra v Dulove otcom biskupom.
6. Pozývame Vás na tradičný ples priateľov školy Svätého Dominika Savia, ktorý bude 3. februára 2018 v reštaurácii Lavante. Vstupenky si môžete zakúpiť v predajni Kasoče alebo na sekretariáte školy. Cena vstupenky do 30.12. je 20 €, po Novom roku 25 €. Počet vstupeniek je limitovaný.
7. Kapela Boží šramot a  Gospel Family pozývajú na koncert. Oznam o predaji vstupeniek je na výveske.
8. Na sv. omše na január, február začneme zapisovať vo štvrtok po večernej sv. omši (po adorácii) a v piatok po rannej sv. omši.
9. Zbierka na nový kostol vyniesla 3630 €. Pán Boh zaplať! Na budúcu nedeľu bude zbierka na Charitu.